Zapraszam na bloga
karta sklep

ozdobnik

Darmowy szablon na bloga Stella (aktualizacja 05.2016) – zawieszony (04.2017)
Kategoria: Darmowe szablony i dodatki

UWAGA

Zawieszam ten szablon, gdyż nie mam zamiaru już go dalej wpierać. Od niedawna na Bloggerze dostępne są nowe szablony. Ładne i estetyczne. Polecam korzystanie właśnie z nich.

AKTUALIZACJE

04.05.016 – Szablon został ponownie zaktualizowany jeśli chodzi o zamazane Popularne wpisy. Problem polega na tym, że na niektórych blogach linki w gadżecie Popularne Wpisy mają poprzedni wygląd, a na innych nowy. Stąd na niektórych występuje problem, a na innych nie. Tym razem zmodyfikowałam skrypt użyty w szablonie w ten sposób, aby działał na oba. Jeśli na Twoim blogu zdjęcia popularnych wpisów są zamazane, to możesz wgrać szablon ponownie, lub skorzysta z instrukcji do samodzielnej modyfikacji kodu, który znajduje się w punkcie Problemy

Szablon w lutym 2016 został zaktualizowany, usunęłam z niego zgłaszane błędy oraz dodałam „Powiązane wpisy” widoczne na stronie wpisu. Poza tym trochę go odświeżyłam :). Jest też nieco szerszy- aktualna wersja to ta z wersji demonstracyjnej.

Nastąpiły też zmiany w czcionce – zamieniłam wszystkie na tzw. bezpieczne, żeby nie było problemu z polskimi znakami – oczywiście nadal można zmienić je (np. w przypadku tekstu głównego) na inne dostępne w Projektancie Szablonów, ale generalnie nie polecam tego, ponieważ większość tamtejszych czcionek nie ma polskich znaków, więc zmieniając je na inne, sami podejmujecie decyzję, że nie będą w tej czcionce wyświetlały się poprawnie – chyba że dodacie je dodatkowo z Google Fonts jeśli akurat posiadają polską wersję.

Problem ze zdjęciami, które są wyśrodkowane i tworzył się odstęp od lewej został usunięty.

Jeśli posiadacie już na swoim blogu poprzednią wersje, a chcecie zainstalować ten jako „aktualizację”, to musicie mieć na uwadze, że niektóre zmiany, które już wprowadziliście do szablonu (od strony kodu), w Projektancie Szablonów czy w zakładce Układ mogą wymagać ich ponownego wprowadzenia. Należy go traktować jako nowy szablon, który wyglądem przypomina poprzedni, więc trzeba go instalować tak jakby był to zupełnie nowy szablon (aczkolwiek większość gadżetów pozostanie bez zmian, więc nie trzeba będzie ich ponownie instalować – co najwyżej usunąć te dublujące się, które pojawiły się w wyniku instalacji i są niepotrzebne).

Uwaga! Ważne!

Od razu też napiszę, że w kodzie zaszły zmiany – w związku z dość niemiłymi wydarzeniami, w których okazało się, że „konkurencja” wykorzystuje moje darmowe szablony do budowania swoich w celach komercyjnych i oczywiście usuwa z nich link do mojej strony i wstawia tam swój, postanowiłam zabezpieczyć „mój link” w stopce kodem – nie radzę go usuwać, ani nic tam zmieniać, bo wasza strona przestanie działać poprawnie– więc jeśli to się stanie, to proszę nie przychodzić do mnie z pretensjami i pytaniami jak to naprawić :) Poza tym kod został zminimalizowany, więc szablon nie nadaje się do rozbudowy od strony kodu – to też po to aby ukrócić i zniechęcić innych do przywłaszczania sobie mojej pracy jako swojej. Każdy, kto potrafi kodować, z łatwością sobie taki responsywny szablon sam zrobi, Ci którzy nie potrafią, a szukają gotowców do przywłaszczenia, zapewne też nie będę potrafili poradzić sobie ze zminimalizowanym kodem :). Nie łudźcie się, że po kodzie (nawet jeśli pozmieniacie kolejność i wymieszacie go ze swoim) nie poznam że bazowaliście na moim i że w takich przypadkach nie będę reagować, bo tego ostatniego możecie być pewni. W związku z tym, decydując się na ten szablon, bierzecie go takim jakim jest.

Do wiadomości wszystkich: zabraniam budowania na tym szablonie swoich „własnych” szablonów, zarówno darmowych (do oferowania jako „swoje”) jak i płatnych, usuwania z niego mojego linku i twierdzenia, że jest się jedynym autorem szablonu, lub co najwyżej jest oparty o Simple. Nie zrobiłam tych darmowych szablonów, po to aby ktoś na mnie żerował, a tym bardziej, aby żerowała na nich moja własna konkurencja … z tego ostatniego faktu nawet nie wiem czy mam się śmiać czy płakać … bo to jest jakiś absurd.

Szablon Stella

Z wielką przyjemnością prezentuje piękny i subtelny darmowy szablon na bloga Stella . Do wykorzystania na platformie Blogger / Blogspot.com .

UWAGA: Szablon tylko do użytku osobistego, tj.  nie można na jego podstawie budować innych szablonów (darmowych czy płatnych ) i udostępniać ich na swoich stronach (bezpłatnie lub do sprzedaży) oraz usuwać z nich link do mojej strony ze stopki i wstawić tam swojej, nawet jeśli przebudujesz pół szablonu. Link do mojej strony jest zabezpieczony kodem – po jego usunięciu lub jakiejkolwiek zmianie w tym obszarze, blog przestanie się wyświetlać poprawnie.

———————————————————————————————————–

 

Jaka jest Stella? Jest subtelna i bardzo kobieca. Idealnie nadaje się na blogi związane ze ślubami, fotografią, biżuterią – wszędzie tam gdzie piękne zdjęcie stanowią ważny element bloga i gdzie nie ma za dużo do czytania :), a to dlatego, że styl w jakim został wykonany szablon wymusza zastosowanie małych czcionek (czcionkę dla tekstu głównego można powiększyć – instrukcja poniżej).

Dane szczegółowe

 •  dwukolumnowy, kolumna boczna po prawej stronie,
 •  przejrzysty, minimalistyczny layout,
 •  responsywny = mobilny – dopasowuje się do szerokości przeglądarki i pięknie wygląda na urządzeniach przenośnych,
 •  szerokość maksymalna: 1140 pikseli (kolumnę boczną można zwęzić, instrukcja poniżej)
 •  przy każdym wpisie wyświetlane są ikony: Facebooka, Pinterest, Twitter, „Wyślij pocztą email”, przycisk Google+
 •  powiązane wpisy na stronie wpisu
 • W łatwy sposób można:
  – zmienić tło,
  – dodać własny nagłówek
  – dodać gadżety (Instagram, Ikony społecznościowe itp – patrz instrukcje w dalszej części wpisu)
  – powiększyć rozmiar tekstu głównego,
 • Szablon jest modyfikacją domyślnego szablonu Bloggera  – Simple
 • Zdjęcia jak i nagłówek z tekstem „Stella, darmowy szablon” nie są dołączone do szablonu

Instalacja i konfiguracja darmowego szablonu na bloga „Stella”

Instalacja i konfiguracja szablonu wymaga posiadania podstawowych umiejętności obsługi panelu administracyjnego Bloggera, tj. np. dodawania gadżetów

Jak zainstalować szablon
Przed zainstalowaniem szablonu, zrób kopię zapasową swojego obecnego. Przejdź do zakładki Szablon -> Utwórz/przywróć kopię zapasową -> Pobierz pełny szablon.
Pobierz plik Stella.zip. Rozpakuj go. Uzyskasz w ten sposób plik Stella.xml

Przejdź do Szablon -> Utwórz/przywróć kopię zapasową -> Prześlij szablon z pliku na dysku twardym. -> Wybierz Plik Stella.xml -> Przekaż.

Pamiętaj, że jeśli masz zainstalowane inne gadżety być może będziesz musiał poprzestawiać je na nowe miejsca (według Twojego uznania)  lub usunąć te zbędne w zakładce Układ – po zainstalowaniu szablonu w kolumnie bocznej pojawią się następujące gadżety: Witam na blogu, Jestem na (tu wkleisz ikony społecznościowe), Etykiety (wyświetlane w formie listy), Archiwum bloga, Popularne Posty, Szukaj w tym blogu

Pod nagłówkiem pojawi się także gadżet: Strony – gdzie możesz dodać swoje strony (wcześniej utworzone w zakładce Strony).

Do stopki możesz dodać dowolne gadżety.

Usuń Pasek nawigacyjny
Przejdź do zakładki Układ -> gadżet Pasek nawigacyjny -> Edytuj -> Wyłączone -> Zapisz
Jak dodać ikony, typu Facebook, Twitter do kolumny bocznej

Szablon wymaga samodzielnego dodania ikon, takich jak Facebook, Twitter, Pinterest, Tumblr, Google+, YouTube, Instagram, Bloglovin. Aby tego dokonać przejdź do zakładki Układ. Znajdź gadżet w kolumnie bocznej Jestem na,  następnie wklej tam następujący kod:


<div id="icons">
<a href="http://facebook.com"><i class="fa fa-facebook fa-2x"></i></a>
<a href="http://twitter.com"><i class="fa fa-twitter fa-2x"></i></a>
<a href="http://instagram.com"><i class="fa fa-instagram fa-2x"></i></a>
<a href="http://google.com"><i class="fa fa-google-plus fa-2x"></i></a>
<a href="http://pinterest.com"><i class="fa fa-pinterest fa-2x"></i></a>
<a href="http://youtube.com"><i class="fa fa-youtube fa-2x"></i></a>
<a href="http://tumblr.com"><i class="fa fa-tumblr fa-2x"></i></a>
<a href="http://bloglovin.com"><i class="fa fa-heart fa-2x"></i></a>
</div>


Jak łatwo zauważyć każda linijka to jedna ikona. Jeśli, którejś nie potrzebujesz to po prostu usuń zbędny wiersz. Jeśli chcesz dodać inną ikonę (niestety nie wszystkie są dostępne), skorzystaj z kodów na tej stronie. Oczywiście zamień linki typu http://facebook.com na link do twojego fejsbukowego profilu lub fanpage’a itd.

Jeśli chcesz dodać ikony do stopki to po prostu skopiuj ten kod do gadżetu HTML/JavaScript, który znajduje się w polu: footer-2-1

Jak dodać zdjęcie do kolumny bocznej z krótkim tekstem o sobie

Przejdź do zakładki Układ, dodaj gadżet Witam na blogu. Dodaj dowolne zdjęcie. W polu Tytuł wpisz tekst typu  a w polu Podpis kilka zdań o sobie lub blogu. Możesz też dodać link do dowolnej strony, np. O Mnie (jeśli taką wcześniej utworzyłeś w zakładce Strony)

Jak dodać gadżet/wtyczkę Instagram na bloga

Przejdź do zakładki Układ. Znajdź gadżet Instagram. Zaloguj się na swoje konto na Instagramie. Następnie przejdź na stronę: snapwidget.com. Na pierwszym kafelku na którym znajduje się napis „A responsive grid of Instagram photos. Supports username filtering.” kliknij „Create your Free widget”.

Kliknij na pole Username. Pojawi się tam twoja nazwa użytkownika z Instagrama oraz okienko. Kliknij zielony przycisk Authorize.

Następnie wypełnij resztę formularza w następujący sposób (pozostałe pola mogą zostać bez zmian):

Layout: 7 x 2
Responsive: Yes

I to wszystko. Teraz wystarczy, że naciśniesz Get Widget i skopujesz kod, który pojawił się w wyskakującym oknie i wkleisz go do gadżetu Instagram. Oczywiście możesz zmienić tytuł gadżetu na inny.

Jak zmniejszyć lub zwiększyć rozmiar tekstu głównego na blogu

Przejdź do zakładki Szablon. Przycisk Dostosuj -> Zaawansowane -> Tekst strony

Jak zmienić szerokość paska bocznego

Przejdź do zakładki Szablon -> Dostosuj -> Dostosuj Ustawienia szerokości -> Prawy pasek boczny.

Jak ustawić standardową wersję mobilną dostępną dla blogów na Bloggerze/Blogspocie

Jeśli z jakiś przyczyn wolisz domyślną wersję mobilną Bloggera (od tej responsywnej). Możesz ją włączyć w zakładce Szablon -> Na komórkach -> Tak, na urządzeniach przenośnych pokazuj szablon w wersji mobilnej.

Jak ustawić wersję responsywną na urządzeniach przenośnych - jeśli się nie wyświetla

Przejdź do zakładki Szablon -> Na komórkach -> Nie, na urządzeniach mobilnych pokazuj szablon w wersji na komputery.

Jak dodać ikonki społecznościowe pod każdym wpisem

Przejdź do Układ -> Posty w blogu (Edytuj) -> Skonfiguruj posty w blogu -> Zaznacz Pokaż przyciski udostępniania, a następnie naciśnij Zapisz

Jak wyświetlić tagi w 'chmurze' zamiast w formie listy

Przejdź do Układ -> Tagi (Edytuj) -> Konfiguruj etykiety -> Zaznacz Chmura a następnie naciśnij Zapisz

Jak usunąć gadżet 'Technologia Blogger.' z kolumny bocznej

Przejdź do Układ -> Informacje o źródle (Edytuj) -> Skonfiguruj informacje o źródle -> Usuń -> OK

Jak wyświetlić Archiwum bloga w formie rozwijanej listy

Przejdź do Układ ->Archiwum bloga (Edytuj) -> Konfiguruj archiwum -> Styl: Menu -> Zapisz

Jak wyjustować wszystkie teksty?

Tworzyłam ten szablon, aby był jak najbardziej uniwersalny – tj. nie narzucał czy tekst wpisów jest wyjustowany czy nie, bo to każdy możne sobie sam ustawić podczas tworzenia każdego wpisu. Poza tym, to kwestia sporna, czy teksty powinno się justować, a w szczególności czy powinno się to robić w wersji mobilnej. Jeśli jednak z jakichś powodów chcesz, aby wszystkie teksty były wyjustowane, to przejdź do zakładki Szablon -> Edytuj kod HTML. Powyżej tego kodu (aby go znaleźć kliknij na kod, wciśnij CTRL plus F, następnie wpisz w okienko, które się pojawiło: /* Custom Code i kliknij „enter”):

/* Custom Code

wstaw:

.post-body{text-align: justify}

lub jeśli chcesz, aby tekst nie był wyjustowany w wersji na komórki, użyj tego kodu:

@media(min-width: 500px){.post-body{text-align: justify}}

Oczywiście ten drugi kod zadziała tylko wtedy jeśli dodatkowo nie justujesz swoich tekstów manualnie, czyli bezpośrednio we wpisach.

Problemy

Powiązane wpisy się nie wyświetlają!

Aby powiązane wpisy się wyświetlały, trzeba dodać etykiety do wpisów. Aby dodać etykiety (inaczej czasem nazywane kategoriami lub tagami), należy przejść do zakładki Posty, otworzyć wpis do którego chcemy dodać etykiety, po prawej stronie jest kolumna Ustawienia Posta, gdzie jest dział Etykiety. Tu należy wpisać swoje lub wybrać z tych, które zostały już wcześniej dodane (wtedy wystarczy na nie kliknąć).

Jeśli na całym blogu do danej etykiety przyporządkowany jest tylko jeden wpis – to ten wpis nie będzie wyświetlał żadnych powiązanych wpisów. Jeśli do wpisu jest przyporządkowanych kilka etykiet, to etykieta z której pobrane są wpisy jest wybierana losowo – więc jeśli wpis ma dwie etykiety: moda, uroda, gdzie „moda” jest przyporządkowana do 2 wpisów na całym blogu, a uroda do 10. To raz pod wpisem może wyświetlać się 3 wpisy, a czasem tylko jeden.

Usunąłem link do Twojej strony ze stopki i blog przestał się poprawnie wyświetlać!

Jak zaznaczyłam wcześniej, używając tego szablonu zgadzasz się, aby link do mojej  strony był w stopce. Jeśli Ci to nie pasuje z różnych względów, to nie używaj tego szablonu. Polecam więc zainstalowanie innego.

W wersji mobilnej jest wielka biała 'dziura' po prawej stronie bloga

Aby wersja responsywana wyświetlała się poprawnie, należy mieć odłączony gadżet „Pasek nawigacyjny” w Zakładce Układ. Jeśli wyświetla Ci się na blogu, to go wyłącz (zakładka Układ, znajdź gadżet Pasek nawigacyjny -> Edytuj -> Wyłączone -> Zapisz)

Jak wstawić przycisk Czytaj Dalej?

Szablon ten nie skraca automatycznie wpisów, należy je skracać manualnie. Jak to zrobić pisałam w jednym z moich wpisów, czyli TUTAJ

Popularne wpisy są zamazane

Blogger zmienił ostatnio wygląd linków do zdjęć w gadżecie Popularne Posty. Na niektórych blogach po kilku dniach linki powróciły do poprzedniego wyglądu na innych już nie.

Jeśli ten problem Cię dotyczy przejdź do zakładki Szablon -> Edytuj Kod HTML -> kliknij na kod, a następnie użyj kombinacji klawiszy np. CTRL + f i w okienku, które się pojawiło wpisz: 72- i kliknij enter.

Jeśli znaleziony kod wygląda tak:

/s72-c/g

należy zamienić na ten:

/w72-h72-p-nu/g

Jeśli natomiast tak:

/w72-h72-p-nu/g

to na

/s72-c/g

a następnie kliknij: Zapisz Szablon

UWAGA: Jeśli żadne z powyższych nie działa należy zamienić kod:

/w72-h72-p-nu/g

na

/w72-h72-p-k-nu/g

UWAGA: Jeśli żadne z powyższych nie działa należy zamienić kod (w zależności co obecnie tam macie):

na

/s72-c-k-no/g

lub:

/w72-h72-p-k-no-nu/g

Problem polega na tym, że wiele blogów ma inne kody więc trzeba próbować.

Jeśli problem dalej występuje napisz o tym w komentarzu.

Instagram nie pobiera nowych zdjęć

Instagram zmienił regulamin, przez co strony oferujące gadżety na Instagrama także musiały zmienić sposób działania swoich gadżetów. Obecnie aby dodać gadżet Instagrama na swoją stronę, trzeba potwierdzić, że jest się właścicielem konta z którego chcemy wyświetlać zdjęcia. Wszystko sprawdza się do tego, że po prostu trzeba być zalogowany na swoje konto w momencie generowania wtyczki.

Jeśli na Twoim blogu nie wyświetlają się nowe zdjęcia z wtyczki wygenerowanej na snapwidget.com, to należy ją dodać ponownie. Sposób w jaki to zrobić jest podane w punkcie „Jak dodać gadżet/wtyczkę Instagram na bloga”

Jeśli masz dodatkowe pytania na temat tego konkretnego szablonu pisz je w komentarzach. Szanuj mój czas, tj. pamiętaj, że nie udzielam darmowej pomocy blogowej poprzez e-maila. Jeśli do mnie napiszesz, wtedy twoje zapytanie zostanie wycenione lub jeśli uznam, że dajesz mi do zrozumienia, że oczekujesz pomocy za darmo, Twoja wiadomość zostanie bez odpowiedzi.

Proszę w miarę możliwości zgłaszać wszystkie błędy w komentarzach.

Jeśli podoba Ci się ten darmowy szablon na bloga zalajkuj mój Fanpage i bądź na bieżąco z instrukcjami jak go udoskonalić, np. przygotować przyciągające uwagę bannery na pasek boczny.

Share on FacebookTweet about this on TwitterGoogle+

Komentarze Wypowiedz się

 • Paulina Sz

  Witam, piękny szablon! Mam pytanie o dodanie ikon social, jak bym nie kombinowała nic się nie pokazuje pod polem „jestem na”. Wkleiłam kod zgodnie z instrukcją, podmieniłam linki i nic. To samo z Instagramem, zgodnie z instrukcją wklejam kod ze strony i nie działa :( Będę wdzięczna za odpowiedź.

  • Witam! Musisz mi podać adres swojego bloga, abym mogła sprawdzić co jest nie tak.

   • Paulina Sz

    dzięki za odp, ale już wiem co było nie tak – Adblock mi to blokował i nie widziałam ikon. Szablon śmiga – http://modaitakietam.blogspot.com

    Dziękuję i pozdrawiam :)

 • Wolfie Anne

  Cudowny szablon! Taki delikatny, subtelny. :) Chętnie z niego skorzystałam, gdyż nie mogłam się oprzeć. Zastanawia mnie tylko to, dlaczego moje ikonki na pasku bocznym są takie malutkie. Kody na nie wzięłam ze strony, którą podałaś. Pozdrawiam! (http://anas-mind.blogspot.com/)

  • Witam! Są takie małe ponieważ kod nie zawiera fa-2x.

   Kod class’y ikonki powinien wyglądać tak:

   class=”fa fa-facebook fa-2x”

   a Twój wygląda tak:

   class=”fa fa-facebook”

   Pozdrawiam

   • Wolfie Anne

    Dziękuję! Jesteś wielka. :) Życzę efektywnego i miłego blogowania, pozdrawiam!

 • Willa87

  Piękny szablon. Wzięłam go sobie na mój blog, bo najbardziej się nadawał. Bardzo długo szukałam prostego i w końcu ten mi się spodobał. Ale mam pewien problem. Obrazki nie są na środku. W edytorze notek jest w porządku, ale na blogu już nie. Zawsze znajdują się z lewej strony. Pozdrawiam i podaję adres bloga.

  http://moje-czytania.blogspot.com/

  • Rzeczywiście jest tam błąd:

   Przejdź do Szablon -> Edytuj kod HTML, znajdź:

   .post-body .separator {
   text-align: inherit!important;
   }

   i go usuń.

   Zauważyłam, też, że odstępy między wierszami w tytule są za duże i to też należałoby poprawić.

   Znajdź:

   h3.post-title {
   font: $(post.title.font);
   margin: .25em 0 0;
   letter-spacing: 4px;
   text-align: center;
   font-weight: normal;
   }

   i popraw na:

   h3.post-title {
   font: $(post.title.font);
   margin: .57em 0 0;
   letter-spacing: 4px;
   text-align: center;
   font-weight: normal;
   line-height: 18px;
   }

   • Willa87

    Bardzo dziękuję. Już teraz jest tak jak powinno. Jak kiedyś będę miała jakieś problemy, to na pewno się do Ciebie zgłoszę.

   • Weronika

    Przejrzałam cały kod i nie mogę znaleźć tych dwóch fragmentów, jakieś wskazówki? :)

    • Weronika

     Znalazłam – dla szukających pierwszy kod to ok. 717 kolumna, drugi ok 1158 :)

    • Wystarczy kliknąć w kod i nacisnąć CTRL + F i wtedy wpisać w okienko h3.post-title

 • Ania

  Cześć! Piekny szablon :) mam tylko pytanie (dopiero zaczynam przygodę z blogiem), jak zmienić nazwę bloga na inny font? Np u Ciebie jest pięknie Stella, a u mnie pojawia się po prostu klasyczny font taki jak reszta treści na blogu :)

  • Ania

   Ok, już wiem, przepraszam za zawracanie głowy :)

 • cal

  Cudny szablon!!
  mam pytanie czy da sie w nim zrobić zakładki (kategorie)?

  • Niestety nie bardzo rozumiem o co chodzi? Gdzie konkretnie chciałabyś je dodać? W Bloggerze nie ma czegoś takiego jak kategorie są tylko etykiety.

 • Dominika

  Szablon jest pusty :(

 • Paula Biazik

  Czy mogę się dowiedzieć, jaką czcionką jest wykonany napis ‚”Stella” w nagłówku? :))

 • Mam i uwielbiam Stellę :) Ale mam problem z ładowaniem strony, która czasem się nie wyświetla, podobnie jak Dominika, pusta strona na blogerze, ładuje się tylko zakładka „O mnie” reszta pusta.

  • Przepraszam za opóźnioną odpowiedź. Szablon został uaktualniony i usunięto z niego kilka błędów – więc generalnie mogłabyś go zainstalować i sprawdzić czy nowa wersja rozwiąże te problemy.

   • Tak zrobię! dzięki!

   • Już wszystko działa jak należy! zainstalowałam zaktualizowaną wersję. Dziękuję :)

 • Natalia Nati

  Witam! Swietny szablon! Mam pytanie czy mozna w jakis sposob edytowac wersje mobilna?

  • Co dokładnie rozumiesz przez „wersję mobilną”. Wersję responsywną – mobilną, czy wersję mobilną Bloggera?

 • Katarzyna Wentland

  Szablon jest świetny, ale mam pytanie czy dałoby radę umieścić etykiety u dołu posta, a nie pod tytułem? Ogółem już zastosowałam jedną z porad dotyczących tego, aby zdjęcia były na środku, jednak po wstawieniu kilku zdjęć jedno znajduje się po lewej stronie. I ostatnie w archiwum jeden post (tytuł) jest normalnymi literami a drugi drukowanymi, a oba na stronie głównej są drukowanymi.

  • Proszę o link do bloga lub ewentualną aktualizację szablonu.

   • Katarzyna Wentland

    http://achieve-your-purposes.blogspot.com/ , szablon zaktualizowałam, jednak zdjęć nadal nie mogę wypośrodkować

    • O nie! Dzisiaj jeszcze coś poprawiałam i wrzuciłam nie ten plik co trzeba – także niestety musisz pobrać jeszcze raz szablon i go zainstalować ponownie.

     Tzn. wszystkie tytuły są w archiwum drukowanymi, miesiące są małymi? Chyba, że nie o to chodzi – napisz mi coś więcej.

     Tak da się je przenieść, ale jak się będą zachowywały w nowym miejscu to niestety nie wiem – trzeba byłoby to przetestować.

     • Katarzyna Wentland

      Tytuły już są ok. Sama doszłam co źle zrobiłam.

      Blog dziś zaktualizowałam przed 20.00 i próbowałam wypośrodkować zdjęcia, ale nic się nie zmieniło po edycji.

      Oraz czy dało by radę umieścić etykiety u dołu posta, a nie pod tytułem?

 • zimolka

  Witam, próbuję pobrać szablon, ale link jest pusty i nie da się otworzyć pobranego pliku…

  • Proszę próbować do skutku :) Cóż mogę poradzić – u mnie wszystko działa jak trzeba, dlatego nie mam jak tego poprawić, bo nie znajduje tego problemu. Z jakiej przeglądarki korzystasz i z jakiego systemu?

 • Zdarza się, że strona się nie ładuje. Widać tylko białe tło i dwa zdjęcia z prawej kolumny. Jak poradzić sobie z tym problemem?

  • Proszę o link do bloga.

    • Bardzo prawdopodobne jest, że jest to wina skryptu, który jest zainstalowany do tworzenia paginacji – bo właściwie tylko on tam jest – bo generalnie nic innego tam nie ma, co by to mogło powodować. Jeśli nie chcesz aktualizować szablonu (bo jak przeczytasz z wpisu, właśnie go zaktualizowałam) – to mogę Ci napisać jak go usunąć. Poza tym ja tego błędu nie zauważam na Twoim blogu, być może występuje on właśnie jak piszesz tylko sporadycznie. Z jakiej przeglądarki korzystasz?

 • Dziękuję za piękny szablon :) Chciałam nadać jakaś ładną ale prostą szatę graficzną na bloga. Ten szablon jest idealny :)
  Pozdrawiam

 • Rzeczywiście coś jest nie tak z ładowaniem na Twoim blogu, szczególnie pod Chrome. Generalnie ma ma tam co powodować takich błędów, oprócz jednego skryptu, który w nowej wersji został usunięty, więc polecam ją zainstalować i sprawdzić.

 • Małgorzata

  piękny szablon, dziękuję! Właśnie go ściągnęłam, czytam FAQ, żeby usunąć info o źródle i nie ma w ogóle takiej opcji „usuń”:/

  • W takim razie trzeba przejść od Szablon -> Edytuj kod HTML. Kliknij na kod. Używając skrótu klawiszowego z F, np. Ctrl plus F znajdź „Attribution1”
   Powinnaś znaleźć tą linijkę:

   zmień true na false. Zapisz Szablon, przejdź do zakładki Układ i spróbuj ponownie usunąć ten gadget.

   • Małgorzata

    tadam!!! działa!! Dzięki bardzo. Jeszcze się dopatrzyłam, że pomimo tego, że mam w ustawieniach włączone komentarze, osadzone w wątku i generalnie wszystko wygląda na poprawne, to na blogu pod tekstem nie pojawia się okienko na komentarz. Może ktoś miał jeszcze taki problem? http://mimo-mk.blogspot.com

    • Jesteś pewna, że są włączone?
     A w „Ustawieniach posta” (jak go otworzysz, po prawej stronie) w Opcjach, co masz zaznaczone w „Komentarze czytelników”?

     • Małgorzata

      no jesteś wielka! Już hula! Dłubałam w tych ogólnych ustawieniach, a tych posta to nawet nie widziałam. No cóż, początki bywają trudne, ale dobrze, że są rudowłose Anioły do pomocy :* Dzięki, danke und 고맙습니다 !

 • Dagmara Twarda

  Cześć, witaj! Szablon Stella jest wspaniały. Właśnie zastosowałam go na swoim blogu, ponieważ poszukiwałam szablonu w minimalistycznym stylu :) Niestety mam problem z gadżetem „Linkwithin”. Usunęłam go z układu bloga, jako, że w szablonie Stella wprowadzono już opcję „Powiązane wpisy”. Niestety „Linkwithin” jest nadal obecny na blogu :( Być może jesteś w stanie mi pomóc, ponieważ nie wiem jak usunąć go ze strony głównej i postow… Pozdrawiam, będę wdzięczna za pomoc :) Adres mojego bloga:
  http://www.wlasciwy-moment.blogspot.com

  • A czy sprawdzałaś w zakładce Układ, czy nie masz tam go tam dodanego? – bo on tam się właśnie instaluje jako gadżet – więc wszystko sprowadza się do tego, że trzeba go stamtąd usunąć.

   • Dagmara Twarda

    Tak, niestety w „gadżetach go nie ma”. Załączam PrintScr. Niestety teraz pojawił się jeszcze problem następującej postaci: po otwarciu bloga z poziomu przeglądarki google, nie wyświetla się cała strona, a jedynie samo zdjęcie. Trzeba odświeżyć stronę i wtedy wszystko działa jak należy. Nie wiem, co zrobiłam źle… nie usuwałam informacji o autorze szablonu, w zasadzie niewiele zmieniałam poza uzupełnieniem „O mnie” :) Będę wdzięczna za pomoc…

    • Niestety nie rozumiem tego fragmentu „po otwarciu bloga z poziomu przeglądarki google, nie wyświetla się cała strona, a jedynie samo zdjęcie”. Które zdjęcie i co oznacza „przeglądarka google”?

     Poza tym żaden zrzut ekranu się nie dołączył.

 • Cześć!
  Szablon „Stella” był ze mną od założenia bloga, bo jest śliczny. Zainstalowałam aktualizację (ze względu na „podobne posty”), dostosowałam sobie wszystko, ale niestety pojawił mi się problem. Do tej pory gdy wstawiałam zdjęcia do wpisu, to pobierałam sobie te 640×480, ustawiałam oryginalny rozmiar i wyrównanie do lewej. Sprawdzało mi się świetnie, zdjęcie kończyło się z obu stron równo ze szpaltą… No ale teraz pojawia mi się tekst przy wpisach z prawej strony, a jak wyśrodkuję, to wygląda brzydko, bo nie jest równo ze szpaltą. Nawet gdy wstawię większe zdjęcie, to do szpalty mi się nie wyrównuje :( masz jakąś radę?

  • Jeśli wstawiasz sobie nowe większe zdjęcia (w oryginalnym rozmiarze) i chcesz, aby były na równi z kolumną tekstu, to powinny zostać wyśrodkowane.

   Szablon został poszerzony – jeśli chcesz węższy to mogę napisać Ci jak go zwęzić do poprzedniej szerokości – wtedy poprzednio dodane zdjęcia będą znowu na szerokość kolumny.

   • To chętnie poproszę o instrukcję jak zwęzić kolumnę :)

    • Przejedź do zakładki Szablon -> Edytuj kod HTML. Znajdź ten fragment:

     .content-outer, .content-fauxcolumn-outer, .region-inner {
     max-width: 1180px;
     _width: $(content.width);
     }

     i zmień 1180 na 1070

     Następnie Zapisz szablon.

     • Dziękuję bardzo, jesteś wielka! :)

 • Powinnaś sprawdzić co masz w gadżecie, który jest w Footer 2-1 i nazywa się HTML/JavaScript

 • Czesc! Dziekuje Ci bardzo za ten piekny szablonik, ktory wlasnie udalo mi sie bez najmniejszych problemow zainstalowac na mojego bloga :) Wlasciwie to nie musialam go praktycznie wcale dopasowywac, bo pieknie dopasowal sie sam :) Mam 3 pytania: 1) Jak mam zmienic kolor CZYTAJ DALEJ lacznie z jego obramowaniem, tak aby wspolgral z kolorem jaki uzylam do linkow? Kolor jakiego uzylam to #ea9999 a po najechaniu kursorem myszy zmienia sie na : #bd556f? 2) Jak przestawic pasek nawigacyjny ponad logo bloga ( header)? no bo jak go usune, to jak bede poruszac sie po bloggerze ( logowanie/wylogowywanie/projekt/ posty etc.)?? 3) Jak nazywa sie ta czcionka, ktorej uzylas do stworzenia logo STELLI? Jest genialna i chcialabym jej uzyc do wznowienia mojego obecnego logo. Podaje adres do mojego bloga: http://justasportymama.blogspot.co.uk/ zebys mogla w wolnej chwili zajrzec i zobaczyc o co mi chodz z tym CZYTAJ DALEJ :) Z gory dziekuje Ci bardzo za rady / odpowiedzi. Pozdrawiam :)

  • 1. Pasek nawigacyjny w tym szablonie jest nieprzewidziany – w instrukcji jest napisane, że trzeba go usunąć, dlatego nie udzielam wsparcia w jego wyświetlaniu. Jest to szablon responsywany, pasek ma określoną szerokość co będzie powodowało, że w wersji „mobilnej” będzie wielka biała dziura po boku i przewijanie poziome. Po Bloggerze można się poruszać używając jego panelu administracyjnego.
   2. Czcionka nazywa się Vanessa Handscript – jest to czcionka płatna
   3. Co do zmiany kolorów „czytaj dalej” to przejdź do zakładki Szablon -> Edytuj kod HTML

   Znajdź ten kod:
   .jump-link a {padding: 7px 20px;font-style: normal;color: #bda355 !important;border: 1px solid #bda355;}

   i zamień bda355 na swoje kolory

   Po najechaniu kursorem dodaj ten kod:
   .jump-link a:hover {color: #bd556f;border: 1px solid #bd556f;}

   • Hej! dzieki wielkie za szybka odpowiedz :)
    1) co do czcionki to udalo mi sie znalezc bardzo podobna jak nie taka sama o nazwie Sofia i to za darmo:) z mozliwoscia robienia zawijaskow w prawo lub w lewo(sofia right albo Sofia left) 😊
    2) co do paska nawigacyjnego to zmienilam uklad tak ze jest u dolu i nawet nie ma tragedii ale jedna troche razi mnie to w oko. Usune go i sprobuje poruszac soe w panelu administracyjnym – dzieki za info bo nie wiedzialam o tym
    3)co do kolorow to jednak przywrocilam Twoje szablonowe bo sa ladne neutralne wiec mi nie przeszkadzaja ,ani nie gryza sie z moim nowym logiem( ze starym tez sie nie gryzly) ktore zrobilam dzis wieczorem. Mozesz sobie zerknac jesli chcesz, ale w razie czego to dzieki za instrukcje, bo moze mnie natknie i znow bede chciala zmieniac kolor linkow itd. 😉😁
    P.S. A jak moge dodac „chmurke ” przy komentarzach, w takich samych kolorach szablonowych , tak jak widac to na Twoim demo Stelli? bo u mnie na blogu jej nie ma z jakiegis powodu?
    Z gory dziekuje i pozdrawiam 😊

 • Yume

  Świetny szablon :3

 • Super szablon!

 • Cześć, świetny szablon. Mam tylko pytanko jak moge zwiększyć czcionkę w tytule posta i tekst kart? Bo niestety przez „zaawansowane” u mnie nie idzie :(

  • Co do tytułów należy znaleźć w kodzie to:

   h3.post-title a{font-size:20px}

   i zmienić 20 na inną liczbę np. 25.

   Co do tytułów kart, to chodzi Ci o to menu pod nagłówkiem? Jeśli tak to trzeba znaleźć ten fragment:

   .tabs-inner .widget li a{display:inline-block;padding:.5em 0em;font-size:0.7rem;letter-spacing:0.2rem;text-transform:uppercase}

   i zamienić font-size:0.7rem na np. 0.8

 • Justyna Lenk

  Dziękuję za piękny szablon. Blog z nim prezentuje się bardzo przejrzyście i elegancko.

 • Używam Stelli, ale wczoraj zauważyłam, że obrazki w „Popularne Posty” zrobiły się zamazane. Nie wiem czy jest to wina bloggera ? Ponieważ ostatnio nie grzebałam nic w kodzie. Dziękuję z góry za pomoc :) http://curlymadeleine.blogspot.com/

  • Wykonaj ostatni punkt z działu „Problemy”

   • Boże jesteś genialna! Dziękuję :)

 • To niestety znowu ja… Tym razem chodzi mi o wielkość czcionki w „Popularnych Postach” w tytułach olinkowanych, Etykiety, no i w postach, wszystkie linki z odnośnikiem do innej strony zrobiły się małe. Kombinowałam w kodzie i zmieniałam font-size, zapisywałam i odświeżałam, ale zero zmian. Pomyślałam więc, że to znowu wina bloggera. Czy jest tak faktycznie? Dziękuję bardzo :*

  • Na pewno nie jest to wina Bloggera w tym przypadku. Wszystko jest spowodowane zmianami jakie wprowadziłaś do kodu, np. dla całej strony ustawiłaś a {font-size: 12px} dla szerokości większej niż 851px. Takiego kodu nie ma w oryginalnym szablonie, więc musiałaś go tam wstawić. Ten kod sprawia, że wszystkie linki na stronie, które nie mają ustawionej wielkości lokalnie będą miały właśnie wielkość 12px, więc jeśli chcesz wrócić do poprzednich ustawień to po prostu wykasuj ten kod.

   • Ooo… ok pozmieniam to! Już wiem gdzie szukać :) dziękuję raz jeszcze :)

 • Szablon jest przepiękny, ale mam małe pytanie: jak mogę dodać inne podstrone poza „stroną główną?” cały kod już chyba przeszukałam i za grosz nie mogę znaleźć :)

  • A czy dodałaś już jakieś strony w zakładce Strony?

 • Szablon jest świetny! Mam tylko jeden problem. Chciałabym przenieść etykiety na dół posta. Jak mogę to zrobić?
  http://www.pastelovenitki.pl

  • Niestety nie jest to proste, a przynajmniej nie jest proste to wytłumaczyć.

   Powinnaś przejść do zakładki Szablon -> Edytuj kod HTML

   Znaleźć linijkę 899, ona powinna zawierać: post-footer-line post-footer-line-2′

   Ty musisz wyciąć tą linijkę plus 7 następnych – na końcu powinno być

   po czym zrobić miejsce w linijce 980 (przesuwając kod który tam jest niżej) i tam go wkleić.

   • No i nie udało się. Czy post-footer-line post-footer-line-2 z drugiej pozycji mam wykasować, czy przesunąć linijkę niżej?

    • Nie za bardzo rozumiem :) Jeśli znajdziesz kod który zawiera :
     post-footer-line post-footer-line-2

     to zaznacz jego i następne 7 linijek (łączenie powinno być 8 linijek, a ostatnia powinna zawierać div)po czym je całkowicie stamtąd wytnij.

     Wszystko co to wycięłaś wklejasz w linijce 980. Jeśli nie jesteś pewna czy 980 to jest właśnie to miejsce, to wstaw tam na początku np. trzy kropki … Zapisz szablon i sprawdź czy w szablonie te trzy kropki wyświetlają się na dole wpisu. Jeśli nie to coś jest nie tak. Natomiast jeśli się wyświetlają w odpowiednim miejscu to wklej zamiast nch wycięty wcześniej fragment kodu.

 • MJ

  Witam serdecznie, znalazłam Pani szablon i jest przepiekny na mojego bloga.

 • bardzo dziękuję za szablon, właśnie go wgrałam i będę dopasowywać, mam nadzieję, że wszystko będzie działało, bardzo serdecznie pozdrawiam!

 • Dzięki dzięki dzięki. Właśnie zainstalowałam u siebie. :)

 • 1. Powiązane wpisy są oparte etykiety. Z tego co zauważyłam dodajesz kilka etykiet do jednego wpisu. W takim przypadku etykieta z której pojawią się powiązane wpisy jest wybierana losowo, jeśli okaże się więc że wybrana losowo etykieta jest przyporządkowana tylko do jednego wpisu, czyli do tego który się akurat wyświetla to nic się nie wyświetli pod wpisem, bo nie ma co. Ta sama etykieta może być wybierana kilka razy pod rząd, więc nawet po 2-3 krotnym odświeżeniu nic się nie pojawi. Jeśli chcesz, aby zawsze coś się wyświetlało pod każdym wpisem unikaj dodawania na blogu pojedynczych etykiet, tj. takich, które zostały przyporządkowane tylko do jednego wpisu

  2. Niestety, ale chyba tylko w kodze można to zmienić. Jeśli chciałabyś, abym wskazała Ci miejsce, to musisz określić mi jaką czcionkę, i kolor chcesz.

  3. Trzeba to zmienić w kodzie. Napiszę Ci później jak to zrobić, bo tutaj nie mogę, bo kod mi znika.

  • Agnieszka Kuczyńska

   Dziękuję. Powiązane wpisy ruszyło samoczynnie po ok . 24h, może to tyle trwało ze względu na ilość postów :)

   Z tematem koloru i czcionki się prześpię, dziękuję!

 • Yuki Snowy

  Przepiękny szablonik, jesteś bardzo utalentowana ! Idzie na mojego bloga :)

 • Małgosia

  Dziękuję za ten szablon, jest świetny! Właśnie go użyłam^^

 • Twój szablon wybawił mnie z kolejnych kłopotów z bloggerem. Dzięki śliczne!:)

 • Szare Pióra

  Super szablon tylko mam pytanie czy da się zmienić kolor tła całej strony?

  • Nie wydaje mi się to dobrym pomysłem, gdyż ten szablon nie jest do tego przystosowany, tj. zmiana tła spowoduje, że zmieni się także tło pod tekstami w kolumną boczną. tło musiałoby być bardzo, ale to bardzo jasne, aby teksty były czytelne. Stąd według mnie najlepiej je zostawić białym. A co do odpowiedzi na Twoje pytanie: w kodzie wszystko się da zmienić :) Jeśli chcesz mogę napisać Ci gdzie to należy zrobić.

 • Joanna Bryk (My little white h

  Dziękuję za udostępnienie pięknego szablonu. Ja 100% humanistka właśnie zainstalowałam go na swoim blogu i wszystko działa:) Pozdarwiam ciepło!

 • Na wstępie wielkie dzięki za cudowne szablony udostępnione za darmoszkę i w dodatku tak świetnie opisane :) Mam jednak problem na który odpowiedzi tu nie znalazłam, po zainstalowaniu szablonu rozjechały mi się czcionki w widoku postów, prawie przy każdym inna, ręczna zmiana nie pomogła :( myślałam, że jak zwykle coś nakręciłam, ale przy zainstalowaniu starego szablonu problem znika.. Może mogłabyś mi pomóc ? :)

  • A czy to nie jest tak, że przed opublikowanie wpisu:
   1. Piszesz go poza Bloggerem, a następnie go wklejasz do Bloggera?
   lub
   2. Przed opublikowaniem wpisu, „bawisz” się zmieniając w Bloggerze niektóre fragmenty tekstu na inne, np. krój, wielość, aby sprawdzić, który będzie wyglądał najlepiej? Takich „prób” jest co najmniej kilka zanim taki wpis opublikujesz?

   • tak, piszę w evernote :) do tej pory tego nie zauważałam bo w poprzednim szablonie wszystkie teksty wyglądały tak samo. Jest szansa żebym to uratowała ? tak jak wspomniałam zmiana ręczna w edycji posta nie pomaga

    • To nie jest wina szablonu, bo własnie on działa prawidłowo, dlatego teksty są różne w Twoich wpisach, tj. pozwala decydować, czy ktoś chce akurat w tym wpisie zmienić jakiś fragment tekstu na inny. Ten szablon to umożliwia. Piszę to, bo sama zdecydowałaś – choć zapewne o tym nie wiedząc – że chcesz zmienić style w tych wpisach na inne.

     Jeśli się zastanawiasz, że przecież nic nie dodawałaś, to musisz wiedzieć, że pisząc teksty w rozbudowanych programach testowych, tj. tych które np. umożliwiają zmiany tekstu na inny (jeśli chodzi o wielkość, grubość, krój), kopiujesz z nich nie tylko tekst, ale kod, który jest niewidoczny w takim programie. Później wklejasz te teksty do Bloggera razem z tym kodem, a więc ze stylami, które są lokalne i mają pierwszeństwo przed tymi z szablonu, dlatego szablon nie ma na nie już wpływu. Jest to jednak jak już pisałam działanie prawidłowe.

     To samo z Bloggerem, jeśli wkleisz taki tekst do Bloggera, a później jeszcze ponaciskasz tam różnych przycisków z rozmiarami czcionek i krojów, to dodajesz coraz więcej niepotrzebnego kodu, który i tak w większości przypadków nie będzie działał, więc to jest po prostu działanie pozbawione sensu.

     Co więc należy zrobić.
     1) Pisać teksty bezpośrednio w Bloggerze
     lub:
     2) Pisać teksty w rozbudowanych programach testowych, ale kopiować je do zakładki HTML, a następnie formatować je w Bloggerze.
     lub:
     3. Pisać je w nierozbudowanych programach tekstowych np. takim Notatniku i podobnych i wklejać je do Bloggera.

     Aby usunąć obecne niechciane style z wpisów najlepiej po prostu pousuwać niepotrzebny kod i formatować je od nowa. Aby usunąć kod, należy zaznaczyć cały tekst i kliknąć taką ikonkę T z małym iksem (bodajże trzecia od końca). Wtedy cały kod zostanie usunięty.
     lub:
     można spróbować wymusić na szablonie, aby nie brał pod uwagę stylów lokalnych, ale jest to niezalecane, gdyż wiąże się to z tym, że już nie będzie można dodać własnych stylów (zmienić kroju, wielkości itp) do wpisów. wszystkie będą miały ten sam. Z tym, że pisanie tekstów w rozbudowanych programach tekstowych skutkuje tym, że Twoje wpisy mają dużo niepotrzebnego kodu, co nigdy nie jest korzystne i to rozwiązanie pozostawi ten kod. Generalnie nie polecam. Być może w poprzednim szablonie coś własnie takiego tam było, dlatego mimo wszystko wszystkie wpisy miały podobny krój i rozmiar. Kiedy zmienisz ten szablon na inny, to znowu będziesz miała dokładnie te niechciane czcionki/ różne rozmiary, bo one tam nadal będą.

     • Może źle ujęłam swoją wypowiedź. Wiedziałam, że to nie wina szablonu tylko mojego gapiostwa – Twoje szablony to kawał świetnej, dopracowanej roboty ! :) rzeczywiście pomogło usunięcie kodu tą literką T. Jak widać muszę się jeszcze wiele nauczyć. Nie miałam pojęcia, że to program w którym pisze formatuje mi tekst. Bardzo dziękuje za poświęcony czas na odpowiedź i za pomoc

     • Po prostu chciałam tylko zwrócić uwagę na brak korelacji między wpisem a szablonem, w tej kwestii, bo jest wiele takich osób, które w pierwszej kolejności podejrzewają szablon o nieprawidłowe działanie (niekoniecznie mój, ale tak ogólnie), nie zdając sobie sprawy, że same przyczyniają się do powstawania tego problemu.

 • Szablon piękny, kilka dni temu zainstalowałam go na swoim blogu i jestem zakochana. Niestety kolor złoty nie bardzo do mnie pasuje, zdecydowanie wolę zieleń ;) czy jest możliwość zmiany koloru ramki i tekstu w niej „czytaj dalej” ? Możesz mi w tym pomóc ?
  Pozdrawiam

  • Rzeczywiście nie da się tego zmienić w ustawianiach. Muszę to w końcu poprawić :) W międzyczasie możesz przejść do zakładki Szablon -> Edytuj Kod HTML

   Znajdź ten fragment:
   .jump-link a{padding:7px 20px;font-style:normal;color:#bda355 !important;border:1px solid #bda355}

   i zamień #bda355 na inny kolor.

 • Justyna

  Dziękuję za piękny szablon. Wykorzystałam go u siebie. Jestem początkująca w tym świecie ale Twoje opisy są tak dokładne, że wszystko poszło bez problemu. Dziękuję raz jeszcze i pozdrawiam ciepło. J.

 • Dream art

  Nie mogę dodać szablonu wyskakuje że cos tam jest z szablonem . Co mam robić? :(

  • Niestety, ale to mi za wiele nie mówi :)

 • Laura Grzesiak

  Dziękuję za śliczny szablon :D

 • Istnieje możliwość usunięcia ramek wokół etykiet ?

  • O które dokładnie etykiety Ci chodzi? i czy na pewno o etykiety? bo generalnie w tym szablonie etykiety nie mają obramowań.

    • Takie obramowania tworzą się, gdy zaznaczysz,że chcesz by etykiety wyświetlane były jako chmura ;) Jako lista nie ma ich

     • Aby usunąć obramowanie, musisz przejść do zakładki Szablon -> Edytuj kod HTML. Znajdź ten kod:

      .cloud-label-widget-content span{padding-left:10px;padding:5px;display:inline-table;text-align:left;line-height:17px;margin-bottom:4px;text-transform:uppercase;letter-spacing:1px;border:1px solid #F2E5BE}

      i usuń:

      border:1px solid #F2E5BE

      Następnie zapisz szablon

     • Dziękuje pięknie, zrobiłam tak jak piszesz i działa :* Jesteś wielka

 • Pryzmat Piękna

  Dziękuję za cudowny szablon :) mam pytanie odnośnie wyjustowania, co robię źle i czemu nie chce mi wyjustować postów… w kodzie znajduję /* Custom Code i w nowej linijce wklejam podany kod i daję zapisz szablon i nic sie nie dzieje… jestem początkująca, może rozwiązanie jest mega łatwe i oczywiste?

  • Pryzmat Piękna

   a i jeszcze jak mogę zmienić czcionkę w ‚Witam na blogu’ i ‚Popularne posty’? Nie chodzi mi o tytuł bo to zmieniłam ale o np opis o mnie lub skrót popularnych postów. Proszę o pomoc bo na cały blogu mam czcionkę bezszeryfową a tak jest innego typu..

  • Musiałabym dostać link do wpisu, który nie chce się wyjustować. Choć najprawdopodobniej problem tkwi w tym, jak formatujesz dany wpis, bo najczęściej właśnie to powoduje problemy? Gdzie piszesz wpisy? W Bloggerze, czy w jakichś osobnych programach tekstowych? Czy przed publikacją „testujes” ustawienia? np. dajesz tekst do lewej, a później chcesz go wyjustować?

 • Katarzyna Stasiak

  Witm, szablon śliczny i dopiero się go uczę:) Mam pytanie jak dodać kolejne kategorie do paska głównego obok napisu STRONA GŁÓWNA:>?

  • To powinien być gadżet ze stronami. Aby go edytować należy przejść do zakładki Układ i poszukać gadżetu Strony. W nim znajdują się różne opcje. Można dodać strony, które są w zakładce „Strony” (trzeba je najpierw utworzyć np. Kontakt), albo dodać dowolny link za pomocą opcji „Dodaj link zewnętrzny” np. do konkretnej etykiety lub wpisu.

   • Małgorzata Margherita Kowalska

    Witam! jestem właśnie na tej stronie i nie mogę nic dodać w żaden sposób edytować STRONY GŁÓWNEJ czy innych, mam tylko możliwość przesuwania układu, nic nie mogę wkleić ani dodać, proszę o pomoc.

 • Pullip Nelly

  Ladny szablon, jednak nie w stylu mojego bloga i chcialam go usunac, ale nie wiem jak, gdzie sa ustawienia?

  • Trzeba po prostu wybrać inny szablon w zakładce Szablon lub wgrać nowy poprzez Szablon -> Utwórz/przywróć kopię zapasową

 • Szablon piękny i planuje go dodać na bloga jednak mam pytanie;) Jak można usunąć obramowania wokół postów i paska bocznego?:)

 • heavenrain

  hej
  Dziekuję za szablon, zainstalowal sie poprawnie. Jest super!

 • Cześć :)
  Niestety blogger znów coś pozmieniał i ponownie popularne posty są zamazane. Miałam kod „/w72-h72-p-nu/g” i zamieniłam go na „/s72-c/g” i nadal jest to samo.
  Czy jesteś skłonna ponownie mi pomóc? :)

  • Przepraszam za opóźnienie w odpisywanie, ale do końca stycznia działałam w ograniczonym zakresie, stąd nie byłam na bieżąco za komentarzami. Zauważyłam jednak, że poradziłaś sobie z tym problemem we własnym zakresie.

   • Jasne, informowałaś o tym, więc spróbowałam poszukać odpowiedzi na własną rękę :) i udało się:) wybacz, że od razu nie dałam znać :)

 • Anna Wojtkowiak

  Witam :)
  Zainstalowałam ten szablon ale nie wiem jak dodać do paska nad postami zakładkę „kontakt” itp?
  Dziękuję za odpowiedź.
  Pozdrawiam

  • Czy w ogóle na blogu masz dodane jakiekolwiek strony w zakładce Strony? np. Kontakt?

   • Anna Wojtkowiak

    Mam, już się połapałam co i jak :)

 • Dominika

  Wiem, naprawdę wiem, że jestem upośledzona, ale nie potrafię w żaden sposób usunąć ramki „instagram” znajdującej się u dołu strony. Jak można to zrobić?

  • Co rozumiesz przez ramkę „Instagram? Czy chciałabyś usunąć tytuł „Instagram” ? cały gadżet? Proszę o więcej informacji.

   • Dominika

    Gadżet usunęłam, ponieważ był osobno. Chodziło o tytuł u dołu szablonu, bo gdy wchodziłam w „Układ”, to wyświetlał się on nawet bez możliwości edycji. Na całe szczęście jakimś cudem udało mi się to usunąć :) Ale bardzo dziękuję za reakcję! :) Dzięki Twojemu szablonowi mój kawałek „podłogi” będzie wyglądał niesamowicie :)

 • Ewa Smaś

  Hej,
  jest jakiś sposób aby spersonalizować pod siebie button „czytaj dalej”? gdy próbuję zmienić, pojawiają się nieładne kwadraciki ;/

  Pozdrawiam

 • drobne pytanie, czy tą ramkę z elementem: Czytaj dalej można edytować w jakiś sposób? Chodzi mi głównie o jej kolor – jeśli jest taka możliwość to będę wdzięczny za podpowiedź :)

  • Poniżej w komentarzach napisane jest jak edytować kolor.

 • Witam. Na moim blogu cały czas występuje błąd dotyczący zamazanych najpopularniejszych postów. Próbowałam już wszystkich komend, które są opisane w Problemach, jednak nadal jest tak samo. Co mogę zrobić w takiej sytuacji? Dziękuję i pozdrawiam :)

  • Abym sprawdziła kod Twoich zdjęć, musisz ustawić w popularnych wpisach żeby jakieś zdjęcia się pojawiały oprócz tytułów.

 • Ola

  Chciałam spytać, czy naprawdę nie ma szansy, by ustawić automatyczne „czytaj więcej” w postach? Gdy ma sie ich ponad sto, niemożliwym jest edytowanie każdego postu i ustawianie tego samodzielnie. To by wiele ułatwiło :(

 • smutna

  Nie ma możliwości pobrania tego szablonu?

UWAGA: Obecnie nie przyjmuje nowych zleceń