Dlaczego warto mnie wybrać

Swoje usługi kierują głównie do kobiet nie bez powodu. Lubię pracować z kobietami, ponieważ rozumiem ich potrzeby estetyczne względem grafiki i web designu, a to z prostego powodu: bo sama do nich należę. W pracy patrzę więc od razu z dwóch perspektyw – osoby, który ma wykonać projekt według Twoich wytycznych, tak aby był ładny i funkcjonalny, a także kobiety, która równocześnie jest potencjalnym odbiorą Twoich usług.

Jestem tam gdzie Ty, twoje klientki i czytelniczki – przeglądam kobiece blogi, magazyny, strony, fora, youtube, uwielbiam zakupy w internecie.

Powierzając mężczyznom, zaprojektowanie bloga, strony informacyjnej czy sklepu skierowanego głównie do kobiet możesz spotkać się z niezrozumieniem, ponieważ mamy inne potrzeby estetyczne niż mężczyźni, czym innym się kierujemy chociażby podejmując decyzje zakupowe, inne rzeczy są dla nas ważne na stronach, rozróżniamy więcej kolorów, a i inne kolory na nas inaczej działają.

Jestem zawsze bardzo podekscytowana każdym nowym zleceniem i faktem, że zostałam wybrana spośród wielu innych stron oferujących podobne usługi. Ważne jest dla mnie, aby to co tworzę było zgodne z obowiązującymi standardami, dobrymi praktykami, moim poczuciem estetyki oraz zawsze oddane w wyznaczonym terminie.

W pracy jestem przygotowana na krytykę, grymaszenie i niezdecydowanie wobec powstających projektów (takie tam typowe dla nas kobiet przypadłości) oraz dziesiątki pytań o wszelkie drobiazgi. Jestem do tego przyzwyczajona, więc śmiało można z tego korzystać według uznania. Jednak w mojej gestii, jest dbać aby ukończony projekt był: estetyczny, funkcjonalny i przyjazny dla użytkownika, dlatego jeśli zauważę, że twoje wytyczne względem niego idą w kierunku, który przeczy wyżej wymienianym cechom, na pewno będę starała się Cię naprowadzić na prawidłowy tor. Oczywiście czy zdecydujesz się nim podążać zależeć będzie tylko od Ciebie.

„Robienie wszystkiego dokładnie tak jak chcą klienci – nawet kiedy wiesz, że jest to niepoprawne lub brzydkie, krzywdzi nie Ciebie, ale ich”

Jestem osobą z pozytywnym nastawieniem, miłą, nie lubię się kłócić, ale to nie znaczy, że nie umiem powiedzieć stanowcze „nie”, w momencie kiedy będziesz wymagała lub prosiła, abym robiła rzeczy za darmo.

Nie jestem człowiekiem orkiestrą. Nie zajmuje się copywriterem, czyli nie piszę tekstów, ani nie pomagam w wyborze nazw na strony i blogi. Chociaż posiadam dużą wiedzę na ten temat, to również nie jestem także ekspertem SEO. To oznacza, że nie udzielam rad z tego tematu w ramach wykupionych usług. Każda jednak strona jest zoptymalizowana pod kątem SEO, czyli innymi słowy jest przygotowana do pozycjonowania. Możesz także liczyć na wiele rad, jeśli tylko zapytasz.

Oczywiscie Panowie, też są mile widziani :), o ile podoba im się stylistyka w której tworzę lub też kierują swoje usługi do kobiet.

Masz Pytania? Napisz