Grafiterka prywatnie

Jestem estetką. Lubię otaczać się ładnymi rzeczami, jasnymi kolorami. Moja szafa to feeria barw. Mam dwie pary spodni, reszta to sukienki i spódnice.

Jako mała dziewczynka uwielbiałam wszystkie puchate kocury, wiosnę, jaśmin i filmy animowane i tak mi zostało!

Od kilku lat fascynuje mnie koreańska popkultura i tamtejszy show-biznes.

Zjeździłam już pół Europy. W tym roku spełniłam swoje marzenie i pierwszy raz pojechałam do Azji.

Słucham bossa novy i jazzu.

Lubię zapach świeżo wyciśniętej cytryny oraz dobrej czarnej herbaty w połączeniu ze słonecznym popołudniem (i bossa novą!).

Jestem typową nocną sową. Przez to mam wielkie szczęście oglądać czasami późną wiosną cudowne wschody słońca :)

Wytrwała włosomaniaczka – z sianem na głowie i zapchaną olejami łazienką.

Zapraszam na mojego bloga

Grafiterka w pracy

Działalność gospodarczą prowadzę od 2012 roku, ale dopiero w tym roku postanowiłam rozwijać swoją własną markę. Grafiterka powstała z myślą o kobietach i ich szczególnych potrzebach względem grafiki i web designu.

Poprzez moje usługi chciałabym wspierać przede wszystkim kobiety – prowadzące mikro oraz małe przedsiębiorstwa – w spełnianiu ich marzeń o własnym miejscu w sieci i pięknej identyfikacji wizualnej, które nie tylko cieszyłoby oko, ale także zwiększały ich szansę – pośrednio lub bezpośrednio – na osiągnięcie sukcesu i zwielokrotnienie zysków.

Grafiterka sprawdzi się wszędzie tam, gdzie główną grupę odbiorców / klientów docelowych (stron, blogów, sklepów) stanowią kobiety.

Do Grafiterki idealnie pasują projekty związane ze ślubami, biżuterią, modą, urodą, fotografią, dziećmi, kosmetykami, gotowaniem.

Styl Grafiterki najlepiej oddają następujące słowa: prostota, lekkość, minimalizm, subtelność, nowoczesność, modnie.Koreańska popkultura nauczyła mnie, że to czy coś osiągamy, nie zależny od losu czy szczęścia, ale od naszej własnej pracy. Jeśli efektów nie widać, to znaczy, że tej pracy było za mało i trzeba się bardziej przykładać. Wierzę, że moja wytrwałość oraz wysiłek się opłaci i moja marka osiągnie sukces. Mam nadzieję wcześniej niż później :D.


Skontaktuj się ze mną!
Zapoznaj się z pełną ofertą
Poznaj zasady realizacji zleceń