Zapraszam na bloga
karta sklep

ozdobnik

Z wizytą w koreańskim sklepie TonyMoly
Kategoria: Design

Przy okazji pokazania uroczego pomidorka pomyślałam, że może niektórzy byliby ciekawi jak wyglądają inne kosmetyki tej marki. Zapraszam więc do sklepu TonyMoly!

TonyMoly (znana czasem również jako Tony Moly), jest koreańską marką przywiązującą szczególną wagę do opakowań. Swoje filie otwiera nie tylko w Azji, ale także na Zachodzie, chociażby w Nowym Jorku. Niestety w Polsce to towar na wagę złota, tj. niedostępny stacjonarnie. Może to i nawet lepiej, bo jakbym miała możliwość odwiedzania takiego sklepu w drodze po przysłowiowe bułki to mogłoby się to niebyt dobrze skończyć dla mojego portfela. Dlaczego?

Powód jest raczej prosty. Ja w takich sklepach ganiam od jednej półki do drugiej zachwycając się produktami jakbym co najmniej widziała same wygrane kupony w Totolotka. I mam ochotę kupić dosłownie co drugą rzecz. Nieważne, że nie używam kremu do rąk – ja chce mieć pomarańczkę lub brzoskwinkę w torebce! Co gorsze w takich momentach najmniej interesuje mnie jak taki kosmetyk działa. Jednym słowem nie ważne co ma w środku, ważne że wygląda :)

Poniższy sklep odwiedziłam w Hong Kongu (to tak dla ścisłości, bo swojego pomidorka kupiłam jak już pisałam gdzie indziej).

A wy co byście przygarnęli? Są to jakieś miłośniczki koreańskich marek?

tonymoly sklep azjatycki

sklep koreańskie kosmetyki

kosmetyki koreańskie sklep

sklep z koreańskimi kosmetykami Tony Moly

koreański sklep

Urocze testerki :)

Share on FacebookTweet about this on TwitterGoogle+

Komentarze Wypowiedz się

UWAGA: Obecnie nie przyjmuje nowych zleceń