Zapraszam na bloga
karta sklep

ozdobnik

Nie masz pomysłu na nowy wpis? Jest na to rozwiązanie!
Kategoria: Blogi i blogowanie

Generatory tematów! Dziś przedstawię kilka stron, które z pewnością przydadzą się, gdy wena weźmie sobie wolne, tj. kiedy zupełnie nie wiadomo o czym można byłoby napisać na blogu, a jak wiadomo czasem o czymś pisać trzeba :)

Niestety jest jeden małe utrudnienie. Są po angielsku.

Generatory okażą się na pewno przydatne osobom, które nie potrafią zdecydować się na temat wpisu, bo każdy wydaje im się za nudny, mało interesujący i zbyt błahy, aby go poruszać – strony te pokazują, że nie ma głupich czy nudnych tematów! O wszystkim warto pisać, byle tytuł był chwytny :). Od dziś nie będziesz miał ( i ja niestety także)  żadnych wymówek. Przygotujmy się jednak na to, że wiele sugerowanych tytułów okaże się być pozbawione sensu. Pamiętajmy, one mają nas tylko zainspirować w sytuacjach „doraźnych”, więc nie traktujmy ich zupełnie serio!

Jak działają generatory?  Zwykle wszystko sprowadza się do tego, że musisz podać jedno lub kilka (w zależności od strony) interesujących cię wyrazów, a po chwili otrzymujesz w zamian kilka propozycji tematów.

  • Blog Topic Generator. Wpisujesz trzy dowolne wyrazy, dostajesz 5 sugestii.
  • ContentIdeator. Podajesz jeden wyraz (pamiętaj, aby dać spację po), otrzymujesz kilkadziesiąt podpowiedzi.
  • Tweak Your Biz. Title Generator. Zasada działania podobna do tego powyżej.
  • The Blog Post Ideas Generator – Klikasz Generate Blog Post Idea i otrzymujesz propozycję tematu. Jeśli ci nie odpowiada, to naciskasz jeszcze raz i tak do skutku :)
  • BLOG TITLE GENERATOR. Jeden wpisany wyraz równa się 5 tytułom. Przy okazji można doprecyzować, czym jest podane słowo np. lokalizacją, wydarzeniem, produktem itp. Dodatkowy plus za ładną oprawę graficzną strony.

Share on FacebookTweet about this on TwitterGoogle+

Komentarze Wypowiedz się

UWAGA: Obecnie nie przyjmuje nowych zleceń