Powrót do sklepu

O sklepie

Dewizą tego sklepu powinno być „Piękna grafika dostępna dla każdego”! Sklep ten to takie moje małe marzenie o małym uroczym sklepiku z ładnymi rzeczami, marzenie, które teraz pomoże spełniać marzenia innych :) Miejsce gdzie każda blogerka czy kobieta prowadząca mikro lub małą działalność może znaleźć coś co pomoże jej rozwijać i spełniać przede wszystkim jej własne marzenia. Marzenia o pięknym blogu, pięknej stronie, ładnej identyfikacji wizualnej … a to wszystko uzyskane za przystępną cenę :).

Sklep ten jest także odpowiedzą na potrzeby moich niedoszłych klientów. Wiele osób nie chce wydawać pieniędzy np. na profesjonalne lub nawet nieprofesjonalne logo gdy prowadzi blog osobisty z kilkunastoma czytelnikami. Po prostu tego nie potrzebuje i ja takie osoby doskonale rozumiem. Problem w tym, że takie osoby też chcę mieć ładne blogi. Dotąd nie mogłam takim osobom specjalnie pomóc, bo nie mogłam oferować indywidualnych projektów poniżej pewnej kwoty, teraz taka osoba może przebierać sobie w grafice w moim sklepie do woli!

Kolejną rzeczą, która skłoniła mnie do założenia sklepu to moja pasja do tworzenia! Tworzenia do szuflady … a raczej folderu. Czasem tak bardzo chciałoby się zrealizować jakiś określony projekt, ale jak na złość nie ma komu. Teraz zamiast do wirtualnej szuflady, będę tworzyła do sklepu (które stanie się po części przez to moim portfolio). Co za radość!

Z czasem mam zamiar rozszerzyć ofertę sklepową o rzeczy nie tylko dla blogerek czy osób z małymi biznesami, oferując np. wzory zaproszeń urodzinowych.

W razie jakichkolwiek pytań, proszę pisać na kontakt@grafiterka.pl

Zapraszam do zakupów!