Pogotowie graficzne – usługi ekspresowe (w 24 godziny)

pogotowie graficzne usługi eksprsowe

Pogotowie Graficzne polega na wykonaniu usługi graficznej w ekspresowym tempie (maksymalnie w ciągu 24 godzin). Cena zależy od czasu w jakim klient życzy sobie, aby było wykonane zlecenie:

  • w ciągu 24 godzin od zaakceptowania zgłoszenia: +100% regularnej ceny,
  • w ciągu 12 godzin:  +200%  regularnej ceny,

Przykładowo jeśli chcesz zamówić banner na pasek boczny bloga, to standardowy czas oczekiwania wynosi 3-4 dni, a całkowity koszt to 72 zł. Jeśli jednak chcesz otrzymać go w ciągu dwudziestu czterech godzin musisz zapłacić za to 144zł, jeśli w ciągu dwunastu to 216 zł.

Aby skorzystać z Pogotowia Graficznego, napisz do mnie na adres pogotowiegraficzne@grafiterka.pl (WAŻNE: od razu opisz dokładnie na czym ma polegać zlecenie i jakie są twoje szczegółowe wytyczne dotyczące projektu).

Z oczywistego względu duże zlecenia nie mogą być wykonane w ramach Pogotowia Graficznego. Jeśli zależy Ci na czasie w przypadku dużych zleceń (blogi, strony, sklepy) skontaktuj się ze mną, aby omówić warunki przyśpieszenia zlecenia.

Od kiedy liczy się czas?

Od momentu zaakceptowania przeze mnie twojego zlecenia, który następuje od razu po Twojej zapłacie. Pamiętaj więc, że czas realizacji zlecenia nie liczy się od momentu wysłania do mnie emaila na adres pogotowiegraficzne@grafiterka.pl.

Co jeśli odpowiesz na mojego emaila dopiero po kilku godzinach od jego wysłania?

Niestety może się tak zdarzyć, gdyż ja także mam czas wolny od pracy w którym przebywam z daleka od komputera. Dostaję jednak powiadomienia na telefon o nowych wiadomościach na pogotowiegraficzne@grafiterka.pl, więc szybko się dowiem, że do mnie napisałeś.

Czy naprawdę jesteś w stanie wykonać zlecenie w ciągu 12 godzin?

Wszystko zależy co zamawiasz, dlatego ważne jest, żebyś od razu w zgłoszeniu opisał o co dokładnie Ci chodzi.

Co jeśli zaakceptujesz zlecenie i nie uda Ci się wykonać go w ciągu przewidywanego czasu?

Nie biorę tego pod uwagę :)

Czy mogę zapłacić po wykonaniu zlecenia?

Nie. Wszystkie zlecenia pochodzące z pogotowia graficznego muszą być zapłacone z góry.

W jaki sposób mogę zapłacić?

Przelewem bankowym (wówczas musisz okazać dokument potwierdzający przelew) lub PayPalem.

W jakich godzinach najłatwiej Cię zastać na emailu?

W godzinach późno-popołudniowych i wieczorno-nocnych. Jestem typową sową i najwydajniej pracują właśnie w takich porach. Pisząc własnie wtedy masz niemal pewność, że twoje zlecenie zostanie zaakceptowane i zrealizowane w najszybszy możliwy sposób.