Zapraszam na bloga
karta sklep

ozdobnik

Szablon z kafelkami i slajderami – Galeria
Kategoria: Blogi i blogowanie

Nowy szablon zawitał do mojego sklepiku. Zapraszam na oficjalną prezentację :)

Szablon Galeria, to szablon ultranowoczesny i interaktywny. Zadowoli każdego, komu dwukolumnowy zwykły blog wydaje się nudny. Posiada aż dwa slajdery. Jeden duży, do którego można dodać dowolne zdjęcia, tytuły i linki (co najważniejsze, nie odbywa się to za pomocą kodu!) oraz mniejszy w postaci karuzeli z popularnymi wpisami. Każdy z nich jest opcjonalny, tj. nie musi być dodawany, więc jeśli komuś ta część wydaje się zbyt rozbudowana, to można usunąć np. ten z popularnymi wpisami. Szablon posiada też kafelki, ale cóż to są drodzy Państwo za kafelki! Toż to równiuteńki grid z samo dostosowującą się do długości tekstu wysokością rzędu. Mieści naprawdę długie tytuły, bo aż 135 znaków. Wydaje mi się, że to aż nadto, chociaż pewnie wolałabym w ogóle ich nie ucinać. Jak zawsze jestem ciekawa waszego zdania odnośnie takiego czy innego rozwiązania. Pewnie będę testowała inne, więc zapraszam do koncertu życzeń w komentarzach :) Do tego szablon został wyposażony w subtelne „animacyjne” przejścia i przenikania. Z resztą sprawdźcie sami:

Zobacz podgląd szablonu

 

Standardowo, szablon ten jak inne moje szablony jest responsywny, posiada górne menu rozwijane, ikonkę szybkiego przewijanie, widget Instagramu, powiązane wpisy, oraz możliwość kolorystycznego edytowania niektórych jego elementów za pomocą Projektanta Szablonów Bloggera. Więcej szczegółów w sklepiku.

Szablon ten powstał na podstawie innego mojego szablonu, tj. Wery. Nie dodawałam do niego żadnych nowych zewnętrznych skryptów. Tworzenie takich eleganckich kafelków od zera było super frajdą. Mam mnóstwo pomysłów na podobne, w wersji „równej” grid jak i masonry i pewnie niedługo będziecie się mieli okazje się z nimi zapoznać :). Jeśli macie pomysły na nowe szablony to piszcie!

szablon Blogger

Tutaj przykład zmiany kolorów poszczególnych elementów w Projektancie Szablonów Bloggera:

szablon kafelki grid Blogger

Wszystkie zdjęcia wykorzystane w wersji demonstracyjnej są użyte zgodnie z ich licencjami i nie są dostarczane wraz z zakupem szablonu.

Share on FacebookTweet about this on TwitterGoogle+

Komentarze Wypowiedz się

  • KW KW

    Piękny szablon! :)

  • madebysoyal.blogspot.com.tr

    Klasyczny, delikatny i przejrzysty! Piękna kolorystyka!

  • Piękny, zrobiony z wyczuciem. Jestem u Ciebie pierwszy raz, ale Twoje szablony idealnie wpasowują się w mój gust ;) Zaczynam się zastanawiać nad zmianą swojego! Kusisz ;)

UWAGA: Obecnie nie przyjmuje nowych zleceń